Formirana Komisija za određivanje prava prečeg zakupa državnog zemljišta (SRB)

Ministarsto poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede donelo je rešenje o obrazovanju Komisije za davanje saglasnosti na investicioni plan uz predlog mera za realizaciju zakupa u postupku za ostvarivanje prava prvenstva zakupa poljoprivrednog zemljišta.

Komisija će raditi u sastavu:

1) Branislav Nedimović, ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede;

2) Siniša Mali, ministar finansija;

3) Goran Knežević, ministar privrede;

4) Dragan Milić, posebni savetnik ministra poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede;

5) Nenad Katanić, vršilac dužnosti pomoćnika ministra poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.

Članovi Komisije za Autonomnu pokrajinu Vojvodina i jedinice lokalne samouprave na čijoj teritoriji se nalazi zemljište obuhvaćeno zahtevom su:

1) Vuk Radojević, pokrajinski sekretar za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo;

2) Vladimir Sanader, gradonačelnik Sremske Mitrovice;

3) Čedomir Janjić, gradonačelnik Zrenjanina;

4) Saša Pavlov, gradonačelnik Pančeva;

5) Dušanka Golubović, gradonačelnik Sombora;

6) Saša Maksimović, predsednik opštine Novi Bečej;

7) Robert Fejstamer, predsednik opštine Kanjiža;

8) Mitar Vučurević, predsednik opštine Žitište;

9) Mališa Antonijević, predsednik opštine Malo Crniće;

10) Jelica Radojković, šef odseka za lokalni ekonomski razvoj, lokalnu poresku administraciju i inspekcijske poslove opštine Malo Crniće;

11) Vojkan Pavić, predsednik opštine Varvarin;

12) Zoran Branković, savetnik za poljoprivredu opštine Varvarin;

13) Nenad Milenković, predsednik opštine Sremski Karlovci;

14) Borislav Antonić, predsednik opštine Bač;

15) Milorad Radojević, član gradskog veća Novog Sada za privredu;

16) Damjan Miljanić, predsednik opštine Kula;

17) Stevan Kazimirović, predsednik opštine Irig;

18) Jovan Repac, predsednik opštine Plandište;

19) Timea Horvat, zamenik gradonačelnika Subotice;

20) Viktor Varga, član opštinskog veća opštine Senta za privredu;

21) Milan Škrbić, predsednik opštine Apatin;

22) Goran Popović, pomoćnik gradonačelnika Pirota za oblast poljoprivrede;

23) Irena Kostić, zamenik načelnika gradske uprave Pirot;

24) Branislav Šušnica, predsednik opštine Bačka Palanka;

25) Radovan Uverić, predsednik opštine Novi Kneževac;

26) Igor Matković, predsednik opštine Velika Plana;

27) Tanja Đorđević, savetnik na poslovima poljoprivrede opštine Velika Plana;

28) Slađan Mančić, predsednik opštine Ruma;

29) Dragana Mitrović, gradonačelnik Vršca;

30) Predrag Rađenović, predsednik opštine Sečanj;

31) Slađana Nikolić, predsednik opštine Babušnica;

32) Zoran Spasić, član opštinskog veća opštine Babušnica.

Foto: Pixabay (acandraja)

Podeli sa prijateljima
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Ostavite odgovor